ابتکار جدید در جا به جایی مواد مخدر با پاکت کادو

در یک پاکت کادو قابل اعتماد، می توانید یک شی با هر شکل و اندازه ای قرار دهید و گزینه مناسب است اگر:
شما می خواهید هدیه به نظر موقعیت و لوکس باشد.
شما باید یک کالای شکننده و یا سنگین را که قصد حمل یا حمل آن را در مسافت های طولانی دارید، بسته بندی کنید، به عنوان مثال، یک ست چای، نمونه های محصول سنگین یا یک کیت لوازم آرایشی.
پاکت کادو ها می توانند گرد، مربع، بیضی، قلب شکل، ستاره شکل باشند و شما می توانید هر طرحی را از بین گزینه های آماده انتخاب کنید یا از طراح بخواهید که یک طرح جداگانه ایجاد کند.

برای اینکه پاکت کادو نه تنها در داخل، بلکه در خارج نیز دیدنی به نظر برسد، به عناصر اضافی مانند پرکننده کاغذ، روبان هدیه، دکور کرفس، پاپیون و گل های خشک نیاز دارید.
پاکت کادو از چه موادی ساخته شده است؟
گزینه های محبوب:
مقوا با پشت کرافت
این ماده برای بسته بندی هدایای شیرین مانند شیرینی های منحصر به فرد، شیرینی های شکلاتی لوکس، شیشه های عسل مناسب است.

پاکت کادو ها را می توان کر و با پنجره های شفاف، رنگی و ساده، می توان با کتیبه ها و نقاشی های موضوعی تزئین کرد.

تخته کرافت سازگار با محیط زیست در سایه قهوه ای طبیعی برای محصولاتی که فقط حاوی مواد طبیعی هستند ایده آل است.

پاکت کادو
مقوای میکرو موجدار
چنین بسته بندی هدیه حتی با طراحی مینیمالیستی نیز سودمند به نظر می رسد و این ماده با یک لایه راه راه میانی تقویت شده است، بنابراین برای بسته بندی هدایای سنگین تر از 600 گرم مناسب است: لوازم آرایشی، سوغاتی های حجیم.

یک پاکت کادو ساخته شده از مقوای ریز راه راه برای مجموعه های عطر ایده آل است و به منظور ثابت نگه داشتن ایمن هر مورد، با تقسیم کننده ها یا لژها تکمیل می شود.
مقوای طراح
مقوا طرح رنگی برای بسته بندی هدایای منحصر به فرد، به عنوان مثال، شیرینی، که برای ارائه در تاریخ تعطیلات در نظر گرفته شده است، مناسب است.

اگر می‌خواهید پاکت کادویی مجلل بسازید که حتی یک هدیه ساده را به هدیه‌ای ارزشمند تبدیل کند، می‌توانید از مقوای طراحی شده استفاده کنید و به آن نقش برجسته اضافه کنید به عنوان مثال، ترکیب رنگ مشکی و طلایی، پیچیدگی و لوکس بودن را به پاکت کادو می بخشد.