بازار فروش خامه عسل پاستوریزه 100 گرمی

بازار فروش خامه عسل پاستوریزه 100 گرمی در ایران چگونه است؟ به چه علت باید از خامه عسل استفاده کرد؟ کدام ویژگی این محصول لبنی آن را از سایر محصولات مغذی متمایز کرده است؟ فواید خامه عسل چیست؟ در هنگام خرید خامه عسل باید به چه نکته ای توجه کرد؟
خامه های پاستوریزه بعنوان یکی از پرمصرف ترین محصولات صنایع لبنی در سراسر ایران و جهان هستند. خامه های صنعتی در سطح وسیعی از تولیدات مراکز تولیدی لبنیات به صورت عمده به دو روش استریزه و پاستوریزه تولید می شوند. خامه های استریلیزه از خامه های پاستوریزه متفاوت هستند و این تفاوت در فرایند تولید ناشی از حرارت بسیار بالایی است که این خامه ها میبینن تا میکروارگانیسم های مضر از بین بروند. به همین دلیل در برخی از مواقع این خامه ها دارای طعم پختگی می باشند.

فواید خامه عسل پاستوریزه
خامه های پاستوریزه نیز طی فرایند پاستوریزاسیون سالم سازی شده و در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شوند. پرفروشترین نوع بسته بندی خامه های پاستوریزه, خامه لیوانیهای 100 گرمی می باشد که با توجه به میزان وزن مناسب این محصول, کیفیت بالا, عطر و طعم بسیار خوب, دارای قیمتی مناسب بوده است که در نتیجه موجب می شود که طیف وسیعی از جامعه هدف کارخانجات قادر به خرید این محصول و استفاده از آن در سبد غذایی خود باشند.
خامه عسل یک عضو از گروه خامه های طعم دار لیوانی و پاستوریزه است که به علت طعم و مزه مطبوع و شیرین خود بسیار مورد استقبال مصرف کننده ها قرار گرفته است. برای طعم دار کردن خامه عسل از شهد عسل طبیعی همراه با مقداری ساکاروز برای افزایش میزان شیرینی آن استفاده می شود. رنگ این خامه زرد بسصیار کم رنگ می باشد, علت این امر وجود عسل در ترکیبات خامه عسل می باشد. خامه عسل علاوه بر خواص و فواید خود خامه پاستوریزه, دارای خواص عسل طبیعی نیز می باشد. با ترکیب عسل به خامه, مقداری پروتئین, کلسیم و فسفر به ترکیبات شیمیائی خامه افزوده می شود و باعث می شود که تمام مصرف کنندگان تمامی مواد مورد نیاز بدن را از طریق استفاده خامه عسل دریافت نمایند.

خامه عسل

در بازار لبنیات ایران, با خرید خامه عسل مرغوب 100 گرمی پاستوریزه بطور مستقیم از کارخانجات معتبر صنایع لبنی, این خامه را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار کلیه خریداران خود قرار می دهد. لازم به ذکر است این خامه پاستوریزه است و میانگین زمان مصرف آن 6 روز است, در نتیجه هنگام خرید باید به زمانی که این محصول به دست مصرف کننده نهایی می رسد نیز توجه ویژه داشت.

منبع: فروشگاه لبنیات ایران