با توت قرمز امروز خوابتان را منظم کنید

میوه های بسیار بزرگ و کشیده، از نظر ظاهری شبیه به شاه توت است اما آنها طعم خاص خود را دارند – شیرین، با طراوت، با عطر توت.

طول توت می تواند به 8 سانتی متر برسد و عرض آن 2.5 سانتی متر است! میوه های براق بنفش تیره یا سیاه بلافاصله شما را به چیدن و خوردن آنها وادار می کند.

توت قرمز امروز دارای محتوای بالایی از ریبوفلاوین، اسید فولیک، اسید نیکوتینیک، ویتامین های B، K، P، فسفر، کلسیم، پتاسیم و بسیاری مواد معدنی دیگر است.

این رقم پرمحصول است، در حال حاضر 5-7 سال پس از کاشت، تا 40 کیلوگرم از یک درخت برداشت می شود. درختان متوسط ​​​​قد (تا 4 متر)، گسترده، با برگ های براق بسیار زیبا هستند.

این گونه کاملاً مقاوم در برابر زمستان است و در برابر پژمردگی مقاوم است و مقاومت در برابر سرما تا -25 درجه! نیازی به گرده افشان ندارد.

توت قرمز امروز

همه شنیده اند که انواع توت ها مفید هستند، اما همه نمی توانند توضیح دهند که چرا برای بدن انسان بسیار ارزشمند هستند.

اول از همه، شایان ذکر است که توت ها منبع اصلی ویتامین ها هستند.

تعداد آنها در اینجا بیشتر از هر محصول دیگری است و فقط یک مشت توت در روز و نیاز بدن به ویتامین کاملاً برآورده می شود!
توت ها بهترین دسری هستند که نه تنها لذت، بلکه فوایدی نیز به همراه دارد.

در روسیه، در هر فصل توت، زنان خانه دار با یک سبد به جنگل می رفتند، سپس مربا درست می کردند، نوشیدنی های میوه ای تهیه می کردند، کیک هایی با انواع توت ها می پختند.
چگونه توت ها بر بدن تأثیر می گذارند
ویتامین C در میوه های جنگلی و باغی بسیار زیاد است، بهتر است آن را از توت ها تهیه کنید، زیرا سایر محصولات حاوی مقدار زیادی از آن هستند و به سرعت تجزیه می شود.