با دستکش زمستانی پوست گرگ از سرمای قطب در امان بمانید

تا زمانی که در شهر هستیم و در چند لحظه می توانیم خود را در یک کافه گرم یا در اتوبوسی که به خانه می رود، پیدا کنیم، دست های سرد مشکلی نیست، اما اگر در ارتفاعات کوهستانی قرار داشته باشیم و چندین ساعت با پناهگاه فاصله داشته باشیم، به مرور زمان دست های استخوانی شده شروع به درد می کنند، ممکن است سرمازدگی ظاهر شود و عدم احساس، انجام فعالیت های اساسی را دشوار یا غیرممکن می کند.

در این مورد، داشتن دستکش زمستانی زنانه که به درستی انتخاب شده‌اند، هم راحت و هم ایمن است بنابراین چگونه می توان دستکش های زمستانی واقعی را انتخاب کرد و چگونه آنها را با یک فعالیت خاص مطابقت داد؟ شما را به خواندن دعوت می کنیم.

چرا اصلاً در زمستان به دستکش نیاز داریم؟
بدن انسان خونگرم است، به این معنی که برای عملکرد صحیح باید دمای ثابتی در حدود 36.5-37 درجه سانتیگراد حفظ کند و تنها راه برای حفظ این حالت تولید مداوم و پر انرژی گرما و همچنین افزایش فشار خون است که به اصطلاح می گویند و انقباض عروق و پمپاژ شدید آن در سراسر بدن.

دستکش زمستانی زنانه

از نظر بدن، مهمترین چیز بقا است که به لطف حفظ حیات کامل مهم ترین اندام های داخلی امکان پذیر است، به همین دلیل است که خون گرم شده ابتدا به آنجا می رود.

در نتیجه، دست‌ها و پاها که اهمیت کمتری دارند، سریع‌تر گرما را از دست می‌دهند، به همین دلیل، به‌ویژه زمانی که به‌طور ثابت در خارج از منزل سپری می‌کنند، ابتدا یخ می‌زنند.

در این زمینه، زنان رنج می برند، زیرا معمولاً خیلی سریعتر از مردان خنک می شوند.

این مربوط به استروژن است که مسئول انقباض رگ های خونی در دست و پا است (از نظر فیزیولوژیکی به محافظت از جنین در دوران بارداری مربوط می شود که از نظر انتقال گرما در اولویت قرار دارد) بنابراین هر چه سطح استروژن بالاتر باشد، خطر انجماد بیشتر است.

یک مسئله اضافی عایق بودن است و اغلب دست ها در معرض سرما هستند و به خودی خود (درست مانند پاها) لایه چربی کافی ندارند که آنها را از سرما عایق کند.