با سس مایونز سالاد الویه سینک را براق و درخشنده کنید

هنگامی که مصرف کنندگان از محدودیت های دنیای آشپزی خارج می شوند، استفاده های شگفت انگیزی برای سس مایونز وجود دارد:

می توان از آن به عنوان یک نرم کننده طبیعی مو استفاده کرد و افراد می توانند مقداری از آن را به موها ماساژ دهند، تقریباً مانند حالت دهنده های معمولی بعد از شامپو، سپس فرد می تواند سر خود را با کلاه دوش بپوشاند و اجازه دهد سس چند دقیقه روی موها بماند.

باید کاملاً آبکشی شود و در نتیجه موهای براق تر و نرم تر باشد.

از سس مایونز سالاد الویه می توان به عنوان پاک کننده صورت نیز استفاده کرد و یک فرد می تواند مانند یک صابون پاک کننده عمیق صورت، یک لایه بمالد.

بعد از 15 یا 20 دقیقه می توان آن را پاک کرد و صورت را کاملاً آبکشی کرد و روغن و نمک موجود در سس می تواند رطوبت را بازگرداند و ناخالصی ها را از بین ببرد.

در صورت اورژانس آفتاب سوختگی، می توان از سس مایونز سرد روی ناحیه آسیب دیده استفاده کرد و خنکی مایونز باعث کاهش درد می شود و روغن رطوبت مورد نیاز را تامین می کند.

سس مایونز سالاد الویه

اکنون برخی از پزشکان مایونز را برای مبارزه با عفونت های شپش سر توصیه می کنند.

برخی از گونه‌های شپش سر نسبت به درمان‌های شیمیایی سنتی بسیار مقاوم شده‌اند، اما ماندن سس مایونز در طول شب در مو با کلاه دوش باعث خفگی و مرگ شپش‌ها می‌شود و می‌توان با یک شانه دندانه‌ای ظریف، تکه‌های باقی‌مانده را شانه کرد و این فرآیند هفت روز بعد تکرار شد.

همچنین می توان از آن برای روغن کاری حلقه های سرسخت استفاده کرد.

اگر حلقه برای برداشتن خیلی تنگ شود، استفاده کننده می تواند سعی کند مقدار زیادی مایونز را به کل انگشت، به خصوص زیر خود انگشتر، بمالد.

سس مایونز بسیار لغزنده است، بنابراین باید اصطکاک را به اندازه کافی کاهش دهد تا حلقه از بین برود.

مردم همچنین می توانند برچسب های سپر و باقی مانده ها را با سس مایونز حذف کنند و لایه ای که روی بقایای برچسب ضربه گیر اعمال می شود باید کاغذ را نرم کند و بعد از چند دقیقه چسب را حل کند.