با پوشیدن کاپشن چرم کوتاه مردانه جلوی اصابت گلوله را بگیرید

اگر قصد دارید لکه کاپشن چرم را با وسایل شخصی خود در خانه پاک کنید، ابتدا باید قسمت کوچکی از کاپشن چرمی خود را امتحان کنید و برخی از سطوح چرمی ممکن است در طی فرآیند حذف لکه آسیب ببینند.

برای جلوگیری از این وضعیت، یک روش آزمایشی کوچک به شما امکان می دهد نتایج مثبت بیشتری دریافت کنید.

کنترل اثر روی چرم با پاک کردن با صابون و برس روی نقطه ای از کاپشن چرم امکان پذیر است.

در طول فرآیند پاک کردن کاپشن چرم کوتاه مردانه، تمیز کردن با صابون به جای مواد شوینده مفیدتر خواهد بود و همچنین می توانید از سرکه برای تمیز کردن چرم با محصولات طبیعی کمک بگیرید و سرکه در شکستن باکتری ها و پاکسازی لکه ها بسیار موثر است.

می توانید سعی کنید کاپشن چرمی خود را با یک برس تمیز کننده مخصوص چرمی که در آب گرم آغشته شده است، تمیز کنید و همچنین ممکن است رنگ آمیزی برای پنهان کردن لکه کاپشن چرم یا سطح رنگ پریده چرم انتخاب شود.

در چنین مواقعی رنگ های مخصوص چرم تولید می شود که می توانید از آنها استفاده کنید و با آنها می توانید با رنگ آمیزی لکه کاپشن چرمی خود را پنهان کنید.

کاپشن چرم کوتاه مردانه

نیازی نیست کاپشن چرم را با ماشین لباسشویی بشویید همانطور که در بالا اشاره کردیم، این وضعیت باعث آسیب دائمی به کاپشن شما می شود و باعث فرسودگی کاپشن می شود و

با این حال توصیه می کنیم از روشی مانند رنگ آمیزی لکه های کاپشن چرم با لاک کفش استفاده نکنید.

اگر در خانه از لکه ای رنج می برید که نمی توانید آن را با وسایل شخصی پاک کنید، خشکشویی کاپشن راه حلی برای شما خواهد بود.

چگونه لکه جوهر را پاک کنیم؟

لکه های جوهر ممکن است با جریان قلم توپ روی کاپشن شما ایجاد شود و در این صورت می توانید لکه جوهر را با ایزوپروپیل الکل از داروخانه پاک کنید. از آنجایی که ایزوپروپیل الکل یک ماده قابل اشتعال است، در این مرحله باید مراقب باشید.

برای این کار، پس از از بین بردن لکه جوهر، باید کاپشن چرمی خود را با یک پارچه نخی یا کتان مرطوب پاک کنید.

اگر لکه جوهر پاک نشد، ممکن است لازم باشد همین روند را چندین بار تکرار کنید.