خریدار بهترین نوع خامه فرم گرفته کاله

خامه فرم گرفته محصولی از شرکت کاله، برای تزین انواع کیک و استفاده در تهیه دسر های مختلف ایرانی و خارجی با یهترین کیفیت و قیمت عمده در احتیار خریداران قرار میگیرد. در بسیاری از مواقع ترکیب خامه و کشک مایع بسیار دلپزیر می شود.
خامه فرم گرفته نوعی خامه است که از شکل دادن به خامه معمولی درست میشود. از این خامه در شیرینی پزی ها و قنادی ها در تهیه انواع کیک و شیرینی خامه ای استفاده میشود. برای تهیه خامه فرم گرفته حتما باید از خامه ای استفاده شود که چربی آن بالای 30% باشد. هر چه چربی خامه بیشتر باشد خامه به راحتی شکل میگیرد و دوام و ماندگاری شکل آن هم طولانی تر میشود.
شرکت کاله خامه فرم گرفته و آماده اسنفاده را برای راحتی کار مصرف کنندگان تولید کرده است و تنها کافی است که در زمان مصرف مقداری خامه را هم زد تا شکل واقعی خود را پیدا کند. از خامه فرم گرفته در تهیه انواع دسر استفاده میشود و این نوع خامه و کیفت آن است که مزه واقعی دسر را نشان میدهد. تولید انواع خامه در شرکت کاله با استفاده از مدرن ترین تجهیزات انجام میشود، در تولید این محصول از شیر تازه و خالص استفاده میشود و معمولا قبل از اینکه شیر را هموژنیزه کنند خامه را که همان سرشیر است از آن جدا میکنند. در شرکت های لبنیاتی خامه و کشک قیطران باهم تولید می شوند.

آموزش تهیه خامه فرم گرفته خانگی

خامه فرم گرفته را میتوان در منزل و به راحتی تهیه کرد. برای این کار کافیست که خامه کاله را که با چربی 30 و 60 درصد در بازار موجود است تهیه کنید، سپس به آن کمی وانیل و چند قاشق غذاخوری پودر شکر را اضافه کنید و خوب هم زنید. خامه هم زده شده را درون یخچال قرار دهید و بعد از نیم ساعت آن را بیرون آورده و دوباره هم زنید، این بار سرعت همزن را بالا برده و تا زمانی که خامه به همزن بچسبد به هم زدن خامه ادامه دهید. به این راحتی میتوان خامه فرم گرفته را برای استفاده در انواع کیک و شیرینی خانگی تولید کرد.