خشکبار ساوه شما را خوش اخلاق می کند

خشک کردن فریز شکل خشکبار ساوه خاصی از خشک کردن است که تمام رطوبت را از بین می برد و تأثیر کمتری بر طعم غذا نسبت به کم آبی معمولی دارد. خشک کردن انجمادی یک فرآیند حذف آب است.

که معمولاً برای حفظ مواد گلابی استفاده می شود، میوه را در یک محفظه خلاء در حرارت کم قرار می دهند تا ماندگاری آن افزایش یابد. این فرآیند با انجماد مواد، سپس کاهش فشار و افزودن حرارت برای خنثی کردن آب یخ زده در مواد کار می کند.

برخلاف سایر روش‌های خشک کردن، این روش به انبه خشک اجازه می‌دهد شکل خود را حفظ کند، بالاترین ارزش رنگ را حفظ کند و با وجود هزینه‌های بالا، خاصیت آبرسانی عالی را ارائه دهد.

کار کردن با غذاهایی که حاوی مقادیر کافی آب هستند بسیار آسان است و پس از اتمام فرآیند خشک کردن انجمادی شکل اولیه خود را حفظ خواهند کرد. خشک کردن مایکروویو با خلاء مایکروویو مقدار مشخصی انرژی تولید می کند و به راحتی زمان خشک شدن را کوتاه می کند.

علاوه بر این، نقطه جوش آب در خلاء کاهش می یابد و باعث ایجاد دمای بالا در داخل ذرات خشک شده روی سطح محصول می شود. خشک کردن خلاء مایکروویو یک فرآیند کم آبی است که از تشعشعات مایکروویو برای تولید گرما در فشار کامل (فشار محفظه) استفاده می کند.خشکبار

در طول خشک کردن خلاء، مولکول های آب پرانرژی به سطح پخش می شوند و به دلیل فشار کم تبخیر می شوند. به دلیل عدم وجود هوا، خشک کردن با خلاء از اکسیداسیون جلوگیری می کند و رنگ، بافت و طعم محصولات خشک را حفظ می کند.

این دستگاه می تواند کیفیت محصولات را بهبود بخشد و تجهیزات آن می تواند باعث افزایش ماندگاری مواد غذایی، حفظ طعم و مواد مغذی اصلی غذا، حفظ فعالیت بدنی مواد اولیه، افزایش عملکرد مواد غذایی سالم و افزایش ارزش محصولات کشاورزی شود.

این روش حفظ طعم بهتر، آبرسانی زیاد، کمترین اتلاف مواد مغذی و کمترین تغییر رنگ را در میان خشک کردن حرارتی دیگر همراه با سرعت خشک شدن سریعتر نسبت به خشک کردن انجمادی فراهم می کند.

مایکروویو وکیوم نه تنها انبه را به سرعت خشک می کند، بلکه میزان الیاف و میکروارگانیسم موجود در قسمت خمیری میوه را نیز کاهش می دهد.