درخشندگی و زیبایی پوست را با پاک کننده صورت گارنیر تجربه کنید

نحوه انتخاب بهترین شوینده صورت
با مزایای بسیار، شما باید از قبل به شوینده صورت جدید خود فکر کنید، درست است؟ اما برای انتخاب محصول ایده آل برای خود، باید نکات مهمی مانند نوع پوست، فرمولاسیون، مقرون به صرفه بودن و سایر موارد را در نظر بگیرید تمام نکات ما را در زیر ببینید!

با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید
در حالی که پوست معمولی به خوبی با تمام فرمول ها سازگاری دارد، پوست های خشک و چرب از نظر ویژگی ها و نیازها بسیار متفاوت هستند اکنون نیازهای هر کدام را بدانید و بهترین شوینده صورت را برای پوست خود انتخاب کنید!

رایج‌ترین پوست در میان برزیلی‌ها، پوست چرب به فرمول‌هایی نیاز دارد که با کنترل چربی و آبرسانی، تمیز کردن را فراهم می‌کند.

برای کسانی که تمایل به آکنه دارند، به خصوص در ناحیه پشت، نکته این است که روی محصولاتی با اجزای شفابخش و آرام بخش سرمایه گذاری کنند، مانند آلوئه ورا.

شوینده صورت

علاوه بر این، مهم است که از شوینده صورت که برای هیدراتاسیون شدید در نظر گرفته شده اند اجتناب کنید، زیرا آنها دارای مقدار بیشتری روغن در فرمولاسیون هستند.

با شوینده صورت مناسب می‌توان پوست را در طول روز خشک‌تر و شاداب‌تر نگه داشت و حس خوشایند حمام را طولانی‌تر کرد.

کسانی که پوست خشک دارند باید دو برابر بیشتر روی آبرسانی سرمایه گذاری کنند.

پاک کننده صورت گارنیر با قدرت مرطوب کنندگی بالا و فرمول های غنی شده با مواد مغذی که مانع طبیعی پوست را تحریک و محافظت می کنند، مانند سرامیدها، اسید هیالورونیک، کلاژن و روغن های گیاهی، ترجیح داده می شوند.

بنابراین، از مشکلاتی مانند پوسته پوسته شدن و آن احساس زمختی که افراد دارای پوست خشک را بسیار آزار می دهد، جلوگیری می کنید همچنین صشوینده صورت مرطوب کننده می تواند برای کسانی که در فصل زمستان پوست خشکی دارند مفید باشد.