سنگ مرمریت مشکی تیهو فروشش در تهران ممنوع شد

همان طور که می دانید سنگ مرمریت مشکی تیهو نصب سنگ مرمر برای کف و دیوار ساختمان نیاز به مهارت بالایی دارد. اگر مدیریت نشوند، ممکن است به بیراهه رها شوند و راه درست را گم کنند. بنابراین معمولا پیمانکاران حرفه ای می توانند با این سنگ ها کار کنند.

شاید از نظر بیننده این موضوع چندان مهم نباشد، اما تطبیق رگه های سطح سنگ ها و هماهنگی قطعات برش خورده سنگ با هم نیاز به مهارت زیادی دارد. اگر این رگه ها با یکدیگر هماهنگ باشند زیبایی سنگ مرمر دو چندان می شود.

اضافه وزن سنگ مرمر یکی از سنگ های با چگالی بالا است. بنابراین نصب آن برای نمای بیرونی ساختمان باید با رعایت نکات ایمنی انجام شود. پس دقت کنید که این سنگ ها به درستی به سطح زیرین بچسبند.

وجود تخلخل در سازه ساختار تقریبا متخلخل سنگ مرمر یکی از کاستی های این سنگ است. به ویژه وجود تخلخل سطحی این سنگ را مستعد جذب لکه ها و آلاینده های مختلف کرده است.

سنگ های مرمر دارای سطحی صاف، براق و جذاب هستند که با مرحله تکمیل سطح به خوبی صیقل داده می شود. سنگ مرمر بر خلاف برخی از سنگ ها به مرحله ای از پرداخت نیاز دارد که قیمت آن را افزایش می دهد.

 

نیاز به مراقبت دارد.کلیه پوشش ها و نماهای سنگی و غیر سنگی نیاز به مراقبت دارند. مرمریت ها نیز با توجه به حساسیت های موجود نیاز به نگهداری دارند. گروهی از مرمرها مانند مرمر ایتالیایی مستعد ترک خوردن هستند. بنابراین سطح آن با رزین پوشیده شده است.

و در آخر، سنگ های مرمر، سنگ های جذابی هستند که تفاوت زیادی در فضای داخلی خانه یا محل کار شما ایجاد می کنند. اما اگر به دنبال یک طبقه هستید، در نظر بگیرید که سنگ مرمر انتخاب بهتری برای مناطق استوایی است.

نرمی سنگ مرمر در مقایسه با سایر سنگهای زینتی هم مزیت و هم عیب است. همانطور که در قسمت قبل گفته شد، سنگ های پایه آهکی قابلیت تراشکاری خوبی دارند.

اما این سنگ ها معمولاً دارای سطوح نرمی هستند که در برابر اسیدها آسیب پذیر هستند. برای محافظت از سنگ مرمرها از نفوذ باکتری ها و هرگونه آسیب دیگر باید اصول مراقبت از آنها را رعایت کرد.

اگر میز آشپزخانه از سنگ مرمر است، سعی کنید آن را با اجسام نوک تیز بر روی سطح مالش ندهید و از مواد شوینده اسیدی برای تمیز کردن سطح استفاده نکنید.