عرضه مستقیم خامه فله

خامه محصول تولیدی از شیر است که با توجه به میزان چربی و غلظت آن و با توجه به نیاز و درخواست مشتریان در بازار عرضه می شود. خامه قنادی فله نوعی از خامه تولیدی صنایع لبنی است که مورد استفاده در بخش های مختلف صنایع غذایی قرار می گیرد. در عرضه مستقیم خامه فله, خرید و فروش خامه فله بسیار آسان خواهد بود.
خامه محصولی است که از چربی شیر تولید می شود و از این رو می توان خامه هایی با مقادیر مختلف چربی تولید می شود. مقدار چربی خامه های موجود در بازار برای فروش متفاوت است و بر اساس درخواست مصرف کنندگان تولید و عرضه می شود.

خامه هم چنین برای موارد صنعتی و استفاده در سایر مواد غذایی به عنوان جزئی از آن تولید می شود. خامه یک محصول پرچرب و مطبوع است که برای مواد غذایی مانند دسرها و کیک ها و بعضی از محصولات قنادی مناسب می باشد. همچنین خامه برای بعضی از آشامیدنی هایی مانند قهوه نیز به کار برد.
ویسکوزیته و غلظت خامه براساس مقدار چربی آن تغییر می کند.

بعلاوه یکسری از خواص و ویژگی های کاری خامه مثل قابلیت انبساط حجمی و ایجاد کف آن نیز تحت تاثیر مقدار چربی خامه قرار دارد. با فرایندهای مختلف می توان محصولات متفاوتی از خامه تولید کرد, هرچند که تغییرات فصلی و تغییر در ترکیب شیمیائی و نوع اسیدهای چرب شیر نیز می تواند روی کیفیت محصول تاثیر گذار باشد.
خامه فله نوعی خاص از بسته بندی انواع خامه با درصد چربی متفاوت است. بازار لبنیات ایران با امکان دسترسی به تولیدکنندگان بزرگ و معتبر ایران, خامه فله را با قیمت ارزان و بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 

منبع: فروشگاه لبنیات ایران