فرش دستباف ابریشم با توجه به متراژ خانه تغییر سایز می دهد

کیفیتی که ناپدید نمی شود
بهترین انتخاب، فرش دستباف ابریشم 12 متری است، نه تنها کارشناسان، بلکه همه کسانی که عاشق فضای داخلی هستند و در واقع، فرش های دستباف مطمئناً با ارزش ترین و با کیفیت ترین گزینه هستند، یک راه حل دائمی که برای خود هزینه دارد.

آنها با دست، گره یا از مواد طبیعی مانند پشم، ابریشم یا پنبه بافته می شوند و رنگ آنها اغلب از میوه ها، سبزیجات، ریشه ها، درختان و سایر مواد ارگانیک توزیع شده می آید.

ظرافت استثنایی، کیفیت، درخشش و فراوانی جزییات، کلاسیک یا مدرن، از مهمترین ویژگی های این نوع کف پوش ها هستند که قطعا ارزش سرمایه گذاری را دارند و همچنین نگهداری از آنها بسیار آسان است، مخصوصاً فرش های پشمی، و با افزایش سن واقعاً ظاهر بهتری دارند.

برای خانواده های جوان
فرش های ماشینی دارای چندین فضیلت هستند و برای خانواده هایی که خواهان راه حلی با ماندگاری و کیفیت بالا برای خانه هستند، راه حلی ایده آل است.

فرش دستباف ابریشم 12 متری

از ویژگی های اصلی فرش ماشینی می توان به دوام، قیمت مناسب تر و انعطاف پذیری در انتخاب عناصر مختلف رنگ، طرح و الیاف اشاره کرد.

این انعطاف پذیری آنها است که آنها را به گزینه ای عالی برای جمعیت جوان تر تبدیل می کند، بیشتر مستعد تغییرات مکرر آدرس و نیاز به تغییر کلی داخلی است.

آنها اغلب توسط خانواده های جوانی خریداری می شوند که فقط منتظر لحظه ای هستند که روی فرشی از مواد طبیعی مانند نمونه های دستباف سرمایه گذاری کنند.

فرش های ماشینی اغلب از مواد مقاوم و باکیفیت مانند پلی پروپیلن ساخته می شوند و آنها همچنین با مقاومت بالا در برابر اشعه UV با دوام رنگ مداوم مشخص می شوند.

در کنار فرش، آنها گزینه ای عالی برای مبله کردن آپارتمان ها، آپارتمان های مستاجر و اماکن تجاری هستند و به این ترتیب، هر فضا می تواند روشن، مطبوع و کاملاً سازگار با پلان زمین به نظر برسد، زیرا مدل های جداگانه برش و لبه های اندازه گیری شده اند.