فروش عمده خامه فرم گرفته مخصوص قنادی

خامه فرم گرفته چیست و چگونه تهیه میشود؟ خامه مخصوص قنادی را از کجا باید تهیه کرد؟ قیمت فروش عمده خامه چقدر است؟
خامه یکی از فرآورده های پر کاربرد شیر است که چربی بسیار بالایی دارد، چربی خامه همواره بالای 30% است و معمولا در نام گذاری محصول تاثیر گذار است. خامه انواع مختلفی دارد که برای موارد گوناگونی از آن استفاده میشود. یکی از انواع خامه که بیشتر در قنادی های و مراکز شیرینی پزی بکار میرود خامه فرم گرفته است. بیشتر قنادی ها خامه فرم گرفته را خودشان درست میکنند تا برایشان کم هزینه تر باشد. این مسئله برای کشک مایع هم صدق می کند. برای اینکه بتوان خامه فرم گرفته خوب و با کیفیتی را درست کرد باید از خامه درجه یک 30% استفاده کرد.

طرز تهیه خامه فرم گرفته

خامه فرم گرفته اصولا برای استفاده در تزیین روی کیک استفاده میشود و طرز تهیه بسیار راحت و آسانی دارد، اما برای درست کردن این خامه باید حوصله به خرج داد تا بتوان خامه ای سفت و خوش طعم را درست کرد. برای اینکار کافیست که خامه 30% با در صورت علاقه 60% را با 3 تا 4 قاشق غذاخوری سر پر از پودر شکر مخلوط کنید و آن را به مدت یک ساعت در فریزر قرار دهید. بعد از حدود یک ساعت آن را بیرون آوردن و یکی دو دقیقه صبر کنید، سپس یکبار به طور کامل با دور کند همزن برقی آن را هم زده و در مرحله بعد دور همزن را زیاد کنید و بسیار به هم زنید تا اینکه سفت شود و خامه به پره های هم زن بچسبد. درست کردن خامه فرم گرفته در هوای گرم کمی پر دردسر است و باعث میشود که خامه زود ذوب شود. می توانید خامه را با کشک قیطران ترکیب کنید.
خامه فرم گرفته به صورت صنعتی نیر درست میشود و به صورت بسته بندی در بازار وجود دارد، فقط زمانی که این خامه را از فریزر بیرون میاورید باید کمی آن را با همزن بزنید تا حالت خود را به دست بیاورد.
بسیاری از قنادی ها خامه مورد نیاز خودشان را تهیه میکنند و با همزن های برقی بزرگ و قدرتمندی که دارند به راحتی این خامه که از مواد اولیه مورد نیاز کارشان است، را درست میکنند. قیمت خامه فرم گرفته در بازار از خامه معمولی بالاتر است و به همین دلیل بسیاری از خانم ها در خانه سعی میکنند که خودشان آن را درست کنند و برای تزیین کیک تولد فرزنداشان به کار ببرند.
فروش خامه فرم گرفته در بازار در کانال های توزیع مختلفی صورت میگیرد. تنوع کارخانجات تولیدی این محصول موجب شده است که فروشندگان و کارخانجات تولید کننده مزایا و تخفیف های ویژه ای را برای خریداران عمده محصولاتشان در نظر بگیرند. از انواع خامه میتوان خامه صبحانه 30%، خامه صبحانه 60% و خامه ترش و خامه فرم گرفته مخصوص برای شیرینی پری را نام برد.