فروش مستقیم خامه صبحانه تانیان

خامه های تولیدی کارخانجات به چه علت در انواع مختلف بسته بندی و تولید می شود؟ برای فروش مستقیم خامه صبحانه چه راهی مطمئن تر است؟ چرا باید برای خرید عمده از خامه صبحانه تانیان استفاده کرد؟ قیمت خرید و فروش خامه تانیان در بازار ایران به چه صورتی است؟

در کارخانجات لبنیات برای توزیع فرآورده های لبنی و کشک خشک گاوی خود از تنوع در سایز و رنگ و طعم بهره می گیرند. خامه به عنوان یکی از پرطرفدارترین محصول لبنیات در سبد غذایی مصرف کننده بسیار حائز اهمیت کلیه مراکز تولیدی است.
کارخانه های لبنی برای فروش بیشتر این محصول خوش خوراک خود, خامه را با شیوه های متفاوتی تولید می کنند و در سایزها و طعم های مختلف عرضه می کنند.

قیمت خامه پاستوریزه تانیان
لبنیات تانیان به عنوان یکی از معرتبرترین برندهای تولید فرآورده های لبنی از این امر مثتثنی نیست. این مرکز معتبر و بزرگ لبنیات با بکارگیری تجهیزات بسیار پیشرفته و همینطور مواد اولیه مرغوب و استاندارد خود همیشه در طی سالیان دراز سعی داشته است که فرآورده های لبنی را با کیفیت عالی و حاشیه سود بسیار خوب برای توزیع کننده ها فراهم آورد. در نتیجه قیمت تمام شده برای مصرف کننده نهایی نیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. قیمت کشک مایع گوسفندی هم بسیار به صرفه است.
خامه های پاستوریزه تولیدی مجموعه تانیان در سایز لیوانی آن با وزن 90 گرم به فروش می رسد که دارای سه طعمساده, عسلی و شکلاتی می باشد. قیمت مصرف کننده این نوع از خامه تانیان در مرداد ماه 95, 12000 ریال تعیین شده است.

بازار لبنیات ایران با همکاری مستقیم با مجموعه بزرگ و معتبر لبنیات تانیان کلیه محصولات این شرکت معتبر را به طور مستقیم و قیمت کارخانه به دست خریداران خود می رساند. شایان ذکر است فروش کلیه محصولات تانیان علاوه بر حاشیه سود بسیار بالای خود دارای تخفیفات ویژه ای برای مشتریان دائمی خود نیز می باشد.