قیمت خامه پاستوریزه 90 گرمی ساده

قیمت خامه پاستوریزه 90 گرمی ساده چند است؟ دلیل عرضه خامه پاستوریزه 90 گرمی در بازار ایران چیست؟ به چه علت فروش خامه پاستوریزه با اوزان کمتر بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است؟ برای تهیه خامه های 90 گرمی با ارزانترین قیمت, از چه طریقی امکان پذیر است؟
چربی گرفته شده از شیر, توسط دستگاه سپراتور جدا شده و به واحد تولید خامه منتقل می شود. مقداری از چربی گرفته شده از شیر نیز برای بهبود قوام و خوش طعم شدن شیر خام مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد.

خامه پاستوریزه 90 گرمی
چربی شیر در خط تولید خامه پس از گذراندن مراحل پاستورازیسیون, پاستوریزه شده و برای بسته بندی آماده می شود و قبل از فروش به سردخانه منتقل می شود. برخی از خامه ها را به میزان بیشتری پاستوریزه می کنند که اصطلاحا به آنها خامه های استریلیزه می گویند. خامه های استریلیزه نوع بسته بندی متفاوتی دارند و زمان ماندگاری آنها نیز بسیار بیشتر است اما طعم و عطری به خوبی خامه های پاستوریزه ندارند و مورد پسند تمامی اقسار جامعه نمی باشد.
خامه های پاستوریزه در بازار ایران اغلب در دو سایز 100 و 90 گرمی عرضه و پخش می شود. برای تعدیل قیمت تمام شده محصول نهایی و با هدف بهبود کیفیت در کنار قیمت ارزان, خامه های 90 گرمی توسط برخی از کارخانجات بزرگ صنعت لبنیات به بازار عرضه شده است.
خامه های پاستوریزه 90 گرمی ساده که دارای بسته بندی با رنگ سفید و محتوی خامه ساده, یعنی بدون طعم می باشد, توسط سایت بازار لبنیات ایران با کمترین قیمت قابل عرضه می باشد.
بازار لبنیات ایران با خرید مستقیم از کلیه مراکز تولیدی صنعت لبنیات تمامی محصولات را با بهترین کیفیت و قیمت ارزان در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد. قیمت خامه های پاستوریزه 90 گرمی در بهترین حالت برای مصرف کننده حدود 12000 ریال در سال 95 تعیین شده است.

منبع: فروشگاه لبنیات ایران