ماجرای به کما رفتن فردی که کلمپه اژدری خورده بود

بهبود سلامت روده
راه های زیادی وجود دارد که مصرف بیش از حد قند می تواند بر هضم و سلامت روده شما تأثیر منفی بگذارد و زمانی که میزان قند موجود در بدن شما برای جذب جریان خون بیش از حد باشد، در سیستم گوارشی شما راه خود را باز می کند.

باکتری های موجود در روده شما عاشق خوردن قند هستند که می تواند منجر به نفخ، درد شکم، اسهال و نفخ شود و همچنین می تواند منجر به رشد بیش از حد انگل ها و باکتری های مضر شود.

قند بیش از حد در روده شما همچنین می‌تواند منجر به طیف وسیعی از مشکلات دیگر از جمله انگل‌های روده، کاندیدا (عفونت قارچی)، SIBO (رشد بیش از حد باکتری‌های روده کوچک)، «نشت روده» (که در آن پوشش روده کوچک آسیب می‌بیند) و دیس بیوز روده، وضعیتی که به دلیل عدم تعادل باکتری های روده شما ایجاد می شود.

ترک قند نه تنها همه اینها را کاهش می دهد، بلکه گوارش شما را بهبود می بخشد، سطح هورمون های شما را تنظیم می کند و عدم تحمل غذایی را به حداقل می رساند.

کلمپه اژدری نوعی شیرینی بومی کرمان می باشد و سایز آن کوچک می باشد و قابلیت ماندگاری در طولانی مدت را دارد.

کاهش وزن
هنگامی که شکر تصفیه شده بیش از حد مصرف می کنید، تولید انسولین شما افزایش می یابد، که می تواند بدن شما را از استفاده از چربی به عنوان سوخت منع کند و در عوض، بدن شما قند اضافی را به چربی تبدیل می کند و افزایش وزن می تواند نتیجه آن باشد.

کلمپه اژدری

یکی از مزایای کاهش قند در رژیم غذایی شما این است که بدن شما اطمینان حاصل می کند که سطح انسولین شما در سطح مطلوبی است، که می تواند به بهبود فشار خون و سطح کلسترول شما کمک کند.

علاوه بر این، ترک شکر همچنین به این معنی است که شما بسیاری از غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف می کنید، به این معنی که به طور طبیعی به سمت خوردن غذاهای سالم تر میل خواهید کرد.

اینها شامل میوه، سبزیجات، غذاهای دریایی، آجیل، غلات، تخم مرغ و گوشت است که سرشار از پروتئین، فیبر، چربی، ویتامین ها و مواد معدنی با کیفیت هستند.

این غذاها شما را برای مدت طولانی‌تری سیر نگه می‌دارند و بنابراین نیاز شما را به خوردن میان‌وعده‌های شیرین کاهش می‌دهند.