ماسک جلبک اسپیرولینا لدورا و از بین بردن لکه های صورت

ماسک جلبک دریایی، یافتن ماسک جلبک دریایی در بسیاری از گیاهان دارویی کاملاً امکان پذیر است با این حال، می توانید ماسک جلبک دریایی را در خانه نیز تهیه کنید.

کاری که برای این کار باید انجام دهید؛ ابتدا باید خزه هایی را که به صورت برگ خشک شده اند آسیاب کنید و به پودر تبدیل کنید و 1 یا 2 قاشق غذاخوری جلبک پودر شده را با 1 یا 2 قاشق غذاخوری آب گرم و در صورت تمایل یک قاشق چای خوری عسل مخلوط کنید تا به شکل خمیر درآید.

بعد از اینکه به قوام خمیر رسید، ماسک جلبک دریایی خود را روی ناحیه مورد نظر صورت خود بمالید بعد از 20 دقیقه ماسک خشک شده خود را با آب بشویید و برای نتایج بهتر ماسک خود، این فرآیند را 3 یا 4 بار در ماه اعمال کنید.

ماسک جلبک اسپیرولینا لدورا که دارای محتوای بسیار غنی از نظر ویتامین ها و مواد معدنی است، ضمن پاکسازی پوست از آلودگی و چربی، به مرطوب و تغذیه پوست کمک می کند.

ماسک جلبک

اگرچه مطالعات بالینی زیادی در این زمینه وجود دارد، اما اعتقاد بر این است که باعث تولید کلاژن می شود که به پوست خاصیت ارتجاعی می دهد و از چین و چروک شدن آن جلوگیری می کند.

با خاصیت ضد باکتریایی که دارد منافذ را عمیقا تمیز کرده و به پوست استحکام می بخشد و مهم ترین ویژگی ماسک جلبک دریایی مناسب بودن آن برای انواع پوست است علاوه بر این، هیچ گونه تحریکی در پوست های حساس ایجاد نمی کند.

کسانی که به زیبایی پوست اهمیت می دهند می گویند که از این محصول به خصوص بعد از استفاده از این ماسک جلبک نتایج بسیار مثبتی می گیرند.

همه به راحتی می توانند از این ماسک استفاده کنند که بسیار ساده آماده می شود و روی صورت استفاده می شود و جایگزین های زیادی برای کسانی که تنبلی برای تهیه این ماسک در خانه خود دارند وجود دارد به عنوان مثال امکان یافتن این محصول در مراکز زیبایی و گیاهان دارویی در هر زمانی وجود دارد.