مایع ظرفشویی تست 4 لیتری رنگ پوستتان را تیره می کند

مقدار آب مصرفی در ماشین‌های اخیر به شدت کاهش یافته است و غلظت مایع ظرفشویی تست 4 لیتری محصولات از قبل دوز شده را در مایع لباسشویی بسیار زیاد می‌کند.

بنابراین معمول است که قرص‌های محصولات از قبل دوز شده را به دو قسمت تقسیم کنید (مخصوصاً برای برنامه یا ماشین ظرفشویی برای تنظیمات 6 مکان)

دوزهای جداگانه عملی هستند، اما اجازه نمی دهند محصول دوز شود، که منبع ریزش زنبور و آلودگی است.

محصولات همه کاره شامل مواد شوینده، شستشوی مایع و عملکرد نمک. در سمت مواد شوینده، بدون تغییر، در سمت مایع شستشو، توصیه می شود از دستگاه برای شستشوی فشرده استفاده نکنید)، بنابراین ممکن است اثربخشی محصول کاهش یابد.

عملکرد نمک یکپارچه در آب سخت تا 35 درجه کارکرد دارد، اما فراتر از آن، نمک اضافی در مخزن ضروری است. برخی از گلوله ها همچنین عملکردهایی برای محافظت از ظروف شیشه ای یا نگهداری از قسمت های مختلف دستگاه دارند.مایعدرمان نرم کننده آب ماشین های ظرفشویی مدرن دارای یک نرم کننده داخلی هستند که به بار اولیه حدود 2 کیلوگرم نمک احیا کننده (کلرید سدیم خالص) نیاز دارد.

گلوله های رزین مصنوعی تبادل یون ها را بین نمک محلول و نمک های کلسیف کننده (کلریدهای کلسیم، منیزیم، نیترات) تقویت می کنند. این نرم کننده زمانی ضروری است که آب سفت باشد، در غیر این صورت لیوان و کارد و چنگال، پس از خشک شدن، سفید می شوند.

ماشین ظرفشویی از قطعات یدکی کاربردی زیر تشکیل شده است. یک شلنگ با اتصال رزوه ای برای اتصال به شیر ورودی آب
یک کابل با دوشاخه برای اتصال برق
یک شیر برقی که اجازه ورود آب به ماشین را در زمان های تعیین شده توسط برنامه انتخابی می دهد.
پرکننده توزیع کننده که آب را به سمت شستشو یا شستشو هدایت می کند و مقداری را برای بازسازی نگه می دارد.
یک آشکارساز سطح آب یا سوئیچ فشار، که مقدار آب ورودی را مدیریت می کند.
یک پمپ دوچرخه سواری که آب را مکیده و آن را از طریق بازوهای شستشو (یا قرقره) به حرکت در می آورد.
یک مقاومت (یا بخاری غوطه‌وری) که اجازه می‌دهد. یک سنسور دما که گرمای حمام شستشو را کنترل می کند.یک نرم کننده آب، با درپوش پرکننده نمک، برای جلوگیری از رسوب آهک.