نایلون زباله تولید شده از فلزات

اگر انبوهی از زباله های بدبو را دور می اندازید، پس یک کیسه زباله کاملا مناسب است و اما من فرض می‌کنم که شما واقعاً می‌پرسید که آیا کیسه‌های زباله برای کوله‌پشتی یا قایق‌رانی یا مواردی از این قبیل هم کار می‌کنند.

برای فعالیت‌های مبتنی بر مسیر، مانند کوله‌پشتی در جایی که بارانی است، کیسه زباله رولی در واقع بسیار مفید هستند.

آنها را می توان به عنوان یک پک آستر ضد آب (برای خشک نگه داشتن کیسه خواب و لباس شما) یا به عنوان پوشش باران برای کوله پشتی استفاده کرد.

آنها سبک وزن، ارزان، بسته بندی فوق العاده هستند و حتی می توانند سرپناه اضطراری را در یک خرج کردن ایجاد کنند.

فقط مطمئن شوید که کیسه‌های پلاستیکی سنگین و فوق‌العاده ضخیم مانند کیسه‌هایی که در Home Depot و فروشگاه‌های سخت‌افزار پیدا می‌کنید، تهیه کنید.

کیسه های دوتایی (آشتی کردن یک کیسه در داخل دیگری) حتی موثرتر است زیرا کیسه زباله رولی پایدار می توانند نسبتاً راحت سوراخ شوند.

برخی از کوهنوردان باتجربه برای نگهداری محموله‌های کوچک‌تر مانند کیسه‌خواب یا لباس‌های خاص، تمایل دارند از کیسه‌های فشرده‌کننده زباله کوچک‌تر و باریک‌تر استفاده کنند که ضخیم هستند اما به بزرگی کیسه‌های زباله معمولی نیستند.

حالا اگر می‌پرسید آیا کیسه زباله بند دار انتخاب خوبی برای حمل وسایلتان در گردش‌های آبی مانند قایق رانی یا رفتینگ است، پاسخ منفی است.

برای سفر بعدی ام کمپینگ بیوی خواهم بود و هیچ راهی برای همراه داشتن وسایل شما وجود ندارد. میخواستم بدونم وقتی که بارون میاد کوله پشتیمو بذارم توش یا نه برای شب ازش محافظت میکنه مخصوصا اگه دوبل کوله کنم؟ روی زمین خواهد بود، بنابراین فکر کردم از آن در برابر زمین مرطوب نیز محافظت می کند.

در دهه‌های گذشته، بسیاری از محققان خود را وقف بازیافت پارچه‌های PU13-15 یا PA6 کردند. اخیراً روشی برای جداسازی انتخابی و بازیافت اجزای PU با عملیات حرارتی معرفی شد؛ اما، شستن PU پیرولیز شده با اتانول با شکست مواجه شد. برای بازیابی کامل ضایعات PU و آلودگی زیست محیطی. بدیهی است که فقدان روش‌های کارآمد برای بازیافت و جداسازی زباله‌های PA6/PU وجود دارد.

کیسه‌های پلاستیکی می‌توانند و در نهایت سوراخ‌هایی ایجاد کنند که باعث می‌شود آب به داخل نفوذ کند و اگر واژگون شوید یا اگر کیسه زباله پر از لباس و وسایل شما برای ساعت ها در ته یک قایق رانی خیس بنشیند، احتمال زیادی وجود دارد که وسایل شما خیس شوند.

برای این نوع سفر، یک کیسه زباله خشک ضد آب با بسته شدن رول، واقعاً بهترین انتخاب است، زیرا می تواند غوطه ور شدن کامل را ببرد و همچنان مواد داخل را خشک نگه دارد.

 • منابع:
  1. Use garbage bags to keep stuff dry?

 • تبلیغات: 
  1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
  2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
  3. چرم سازی مدرن
  4. تلخی لیمو عمانی