نمایندگی پخش خامه ارزان قیمت رامک

برای خرید ارزان قیمت محصولی مانند خامه باید یه طور مستقیم به نمایندگی پخش محصول در نزدیکترین مکان مراجعه کرد تا بتوان به راحتی لیست قیمت را از فروشنده گرفت. از نقاط قوت شرکت رامک داشتن نمایندگی های فروش مختلف در کشور است.
شرکت رامک از بزرگتربن شرکنهای تولید کننده محصولات لبنی در ایران است که فعالیت خود را در سال 1374 با تولید پنیر سفید آغاز کرد. امروزه انواع محصولات لبنی با بهترین کیفیت در این شرکت تولید میشود. خامه یکی از محصولات متنوع شرکت رانک است که خود در انواع خامه صبحانه، خامه کاکائویی، خامه کم چرب، خامه پر چرب و خامه عسل تولید میشود. خامه مخصوص برای قنادی هم از تولیدات کارخانه رامک است که از نوع فرم گرفته و مخصوص برای شیرینی پزی است.
در استانهای مختلف کشور شرکت رامک نمایندگی های معتبری را برگزیده است و محصولات تازه و به روز خود را با بهترین کیفیت و قیمت برای همه نمایندگی ها ارسال میکند. شرکت رامک با شعار” رامک دوست بزرگ و کوچک” فعالیت خود را آغاز کرده و هنوز اهداف خود را بر پایه این شعار پر مفهوم برنامه ریزی میکند. خامه رامک برای شرایط سنی مختلفی تولید میشود و هر محصولی ویزگی های خود را دارد. برای افراد بزرگسال شرکت محصولات کم چرب و کم نمک را تولید میکند تا این افراد بتوانند با خیال راحت از محصولات رامک استفاده کنند.
منبع: فروشگاه لبنیات ایران