پلیس از کفش adidas terrex برای ماموریت های مخفی استفاده می کند

تور خواستار

اول از همه، باید به این واقعیت توجه داشته باشید که کفش برای پیاده روی بستگی به سختی توری دارد که می خواهید شروع کنید و به عبارت دیگر: کفش های کوهنوردی باید با نیازهای پیاده روی شما مطابقت داشته باشند.

اگر قصد دارید به سفرهای کوتاه‌تر و نه خیلی سخت بروید، کفش‌های کوهنوردی را در نظر بگیرید اما در مورد تورهای طولانی تر و سخت تر، باید کفش های پیاده روی پاشنه بلند تهیه کنید و یعنی، آنها ثبات کافی را برای پاها و بدن فراهم می کنند.
مواد

مانند هر نوع کفش دیگری، در مورد کفش adidas terrex نیز می توانید از مواد طبیعی یا مصنوعی انتخاب کنید و اینکه کفش‌ها چگونه “نفس می‌کشند”، چقدر سنگین هستند و چقدر بادوام و مقاوم در برابر آب هستند به نوع مواد بستگی دارد.

اگرچه چرم واقعی در تمام موارد مورد نیاز بسیار خوب عمل می کند، مردم اغلب ترجیح می دهند جایگزینی مصنوعی را انتخاب کنند که ارزان تر، سبک تر و سریع تر خشک می شود.

کفش adidas terrex
مهمترین چیز راحتی است و اما این چیزی نیست که هنگام خرید کفش کوهنوردی به آن فکر کنید و همچنین بسیار مهم است که کفش ها واقعا راحت باشند و احساس خوبی در آنها داشته باشید.

باور کنید رنگ کمترین اهمیت را دارد به همین دلیل همیشه باید بعد از ظهر یا عصر خرید کفش مناسب را شروع کنید، زیرا در آن زمان پا به دلیل احتباس مایعات بزرگتر است.

این تنها راهی است که می توانید اندازه مناسب خود را پیدا کنید و احتمالاً می توانید تصور کنید که هیچ دردی بزرگتر از زمانی نیست که سفر شما با کفش های خیلی تنگ خراب شود.

آخ! همیشه کفش‌ها را با جوراب‌های پیاده‌روی هماهنگ امتحان کنید، زیرا این کار از انتخاب سایز خیلی کوچک یا خیلی بزرگ جلوگیری می‌کند.

همیشه کفش چپ و راست را امتحان کنید.