پلیس با اثر انگشت روی پاکت پستی a3 قاتل را پیدا کرد

این پاکت پستی به گونه ای طراحی شده است که هزینه پست و گیرنده را در جلو و فرستنده را در پشت قرار دهد. به همین دلیل قسمت جلویی صاف است و فلپ را همیشه پشت سر می گذارد.

پاکت پستی a3 از فروشگاه های لوازم التحریر و اداری خریداری می شوند و با سفارش به چاپگر قابل شخصی سازی هستند.

با سیستم بسته شدن آن، می توانید تشخیص دهید:

پاکت پستی های صمغ دار: برای چسباندن فلپ باید آن را مرطوب کنید که این کار با زبان یا با پد مرطوب شده به خوبی انجام می شود.

فلپ یک شکل مثلثی دارد که این سیستم کلاسیک بسته شدن را تشکیل می دهد.

پاکت پستی های خود چسبی که فلپ آن ها با جدا کردن یک نوار پلاستیکی چسبانده می شود و  پاکت پستی های خود بسته به دلیل راحتی که دارند تقریباً به طور کامل جایگزین پاکت های قبلی شده اند.

پاکت پستی a3

با طراحی آنها می توانید تشخیص دهید:

پاکت پستی های بدون پنجره که آدرس گیرنده باید در آن نوشته شود

پاکت پستی های پنجره دار: دارای یک پنجره پلاستیکی در قسمت پایین سمت چپ هستند که آدرس نوشته شده روی خود نامه را نشان می دهد.

کیسه ها: پاکت پستی هایی با ابعاد بزرگتر و بسته شدن کناری به طور کلی کیسه نامیده می شوند و متداول ترین مواد تولیدی به شرح زیر است.

کاغذ کرافت: کرافت تقویت شده، بسیار مقاوم، مناسب برای اسناد سنگین.

پلاستیک: پاکت پستی خود چسب که برای محموله های مختلف استفاده می شود.

کیسه های پددار (سفید یا خام): پاکت پستی های کاغذی هستند که داخل آن ها بسته بندی حباب دار قرار داده شده است و از آنها برای ارسال اقلام ظریف مانند نوار ویدئو، سی دی، فلاپی دیسک و غیره استفاده می شود.

کاغذ پلاستیکی با پلی اتیلن: پاکت پستی هایی با محافظ هستند که برای معرفی اجسام کوچک و متوسط ​​استفاده می شوند.
کیسه های گس دار.

معمولاً با یک دم در سه طرف، برای ارسال فایل های حجیم استفاده می شود و آنها در کرافت معمولی و کرافت تقویت شده موجود هستند.