کشمش سبز کارتونی باعث تنظیم قند خون شما می شود

همان طور که می دانید کشمش سبز کارتونی کشمش سبز کاشمری شکل خشکیده انگور کاشمر است که رنگ سبز و ظاهری بلند دارد.

طول هر کشمش حدود 2.3 سانتی متر است. کاشمر یکی از شهرهای استان خراسان است انگور انتخاب شده برای این نوع کشمش یکی از معتبرترین انگورهای منطقه خلیج فارس است.

کاشمری انگور پس از برداشت کاملاً با روغن نباتی پوشانده می شود و سپس در سایه ای که دارای تهویه هوای مناسب است قرار می گیرد تا خشک شود.

کشمش کشمری لنگ در بین بسیاری از دوستداران کشمش به دلیل تجربه چنین طعم ترش و شیرین بی نظیری معروف است. هر چه رنگ کشمشی بلند کشمری به قهوه‌ای روشن‌تر و طلایی متمایل شود نشان‌دهنده استفاده بیشتر از دی اکسید گوگرد در دوره تولید است.

کشمش بلند سبز کاشمری رنگ سبز نامشخص و طعم طبیعی دارد.کشمش سبز کاشمری در مقایسه با سایر انواع کشمش کاربرد صنعتی محدودی دارد.

کشمش بلند سبز سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و انرژی است. انرژی موجود در یک تکه کشمش کشمری بلند سبز تقریباً حدود 5 کالری است.کشمش

کشمش سرشار از منابع ارزشمند پتاسیم، کلسیم و مس است.همچنین مواد معدنی و مغذی موجود در کشمش سبز کاشمری برای مراقبت از دندان و دهان مفید است.

کشمش بلند کاشمری می تواند جایگزین مناسبی برای همه قندها و شیرینی ها باشد.معمولا شکر 10 عدد کشمش برابر با 1 عدد حبه قند است.

این ماده مغذی را می توان به عنوان یک میان وعده یا در ترکیب با سایر مواد مغذی استفاده کرد. زمان و مکان برداشت کشمش کاشمری سبزه تا زمانی که از نامش مشخص است از انگور کاشمری پیکامی تولید می شود.

محل برداشت انگور کاشمر معمولاً خراسان و برخی از شهرهای شمال ایران است. زمان برداشت انگور کاشمری و پس از آن تولید کشمش معمولا در مرداد و شهریور می باشد.

ارزش تجاری کشمش سبز تولید شده توسط خشک کردن در سایه هوا در لیانگ فانگ 2.3 برابر کشمش زرد قهوه ای بود. این مطالعه به طور سیستماتیک تأثیر دما، رطوبت و نور خشک کردن آفتاب و خشک کردن سایه هوا را بر کشمش ارزیابی کرد.

پارامترهای قند، اسید، بافت و رنگ کشمش با شرایط مختلف خشک کردن مقایسه شد. نتایج نشان داد که خشک کردن سایه هوا می تواند یک محیط روشن تاریک و رسانا با حداکثر دمای کمتر از 40 درجه سانتی گراد و رطوبت کمتر با جداسازی آب باران در طول روز نیز ارائه دهد.