کوکی یلدایی خانگی باعث نجات دختر 5 ساله شد

در شب یلدا، جشن انقلاب زمستانی ایرانیان، کوکی یلدایی خانگی بزرگان به نوبت از کتاب شعر حافظ شاعر مشهور ایرانی قرن چهاردهم می خوانند و دوبیتی های قافیه را نوعی فال گیری تعبیر می کنند. خانواده‌هایشان در زیر نور شمع گوش می‌دهند.

و داستان می‌گویند، آواز می‌خوانند، می‌خندند و خانه را پر از نور و گرما می‌کنند، در حالی که در اطراف کورسی جمع شده‌اند تا روی سینی‌هایی از خوشه‌های انار ترک‌خورده، کاسه‌های درخشان دانه‌های قرمز یاقوتی‌شان و هندوانه خنک و ترد بچرند.

برش ها کورسی یک میز مربع بزرگ و کم ارتفاع است که زیر آن گرم می شود در زمان های قدیم با زغال سنگ و بخاری های برقی در حال حاضر. میز با پتو پوشانده شده است.

تا پاهای خود را زیر آن قرار دهید تا گرم و دنج باشند، و با کوسن هایی احاطه شده است تا به آن ها تکیه کنید. در حالی که استفاده از کورسی در خارج از ایران مرسوم نیست.

ایرانیان مقیم خارج از کشور به همین ترتیب برای جشن یلدای خود وسایل دعوت کننده ایجاد می کنند. در این طولانی‌ترین و تاریک‌ترین شب سال در نیمکره شمالی، غذاهای نمادین، که در میان آن‌ها انار اصلی است.کوکی

برای خوشامدگویی به روزهای روشن و طولانی‌تر به اطراف می‌چرخند.این بهترین دستور تهیه بیسکویت چیپسی شکلاتی است! بدون مواد خنده دار، بدون زمان خنک کردن.

و غیره. فقط یک کوکی شکلاتی ساده، ساده، فوق العاده خوشمزه، خمیری و در عین حال کاملاً پخته شده که هر بار کاملاً درست می شود.

کوکی، (از هلندی، کوچکتر از، کیک)، در درجه اول در ایالات متحده، هر یک از کیک های شیرین کوچک مختلف، چه مسطح یا کمی برجسته، بریده شده از خمیر گرد شده، از قاشق ریخته شده.

پس از پخت به قطعات بریده شده است. ، یا با اتو مخصوص فر می شود. در اسکاتلند اصطلاح کوکی به یک نان کوچک و ساده اشاره می کند. دستور پخت کوکی ها بسیار متغیر است.

احتمالاً محبوب‌ترین کوکی‌ها در ایالات متحده آنهایی هستند که بر پایه خمیر ساده آرد، کره، شکر و تخم‌مرغ تهیه می‌شوند که در آن مواد طعم‌دهنده و بافت‌دهنده مختلفی مانند چیپس شکلات، بلغور جو دوسر، کشمش یا کره بادام‌زمینی وجود دارد.